کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / عمده‌فروشی تشک مسافرتی لایه آکاردئونی پارچه اعلا و فلامنت

عمده‌فروشی تشک مسافرتی لایه آکاردئونی پارچه اعلا و فلامنت

عمده‌فروشی تشک مسافرتی

عمده‌فروشی تشک مسافرتی مدل‌های بسیار متنوعی از تشک‌های سبک و مرغوب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تشک یکی از کالاهای خواب اصلی و کاربردی است که در مدل‌های مختلف زمینی و خوشخواب تولید می‌شود. تشک‌های زمینی که امروزه تولید می‌شوند با مدل‌های قدیمی تفاوت دارند. اصلی‌ترین تفاوت این تشک‌ها وزن سبک آن‌ها می‌باشد. تشک‌های زمینی جدید با نام تشک مهمان و تشک مسافرتی شناخته‌شده‌اند. این تشک‌ها حجم کمی داشته و باعث بهینه‌سازی فضا در هنگام مسافرت و یا در منازل می‌شوند.

قیمت تشک مسافرتی آکاردئونی

عمده‌فروشی تشک مسافرتی | قیمت تشک مسافرتی

برای تولید تشک‌های مسافرتی از الیاف مختلفی همچون ابر، پشم، لایکو، هالو و… استفاده می‌شود. پشم‌شیشه یکی از پرکاربردترین نوع الیاف برای تولید تشک مسافرتی است. تشک‌های مسافرتی پشم‌شیشه در وزن‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند. همچنین مدل تشک‌ها می‌توان زیپ‌دار یا بدون زیپ باشد.

تولیدی‌های معتبر برای تهیه و ساخت این تشک‌ها از لایه آکاردئونی نیز استفاده می‌کنند. تشک‌های آکاردئونی از روش بسیار خوبی برخوردارند. چراکه این تشک‌ها دارای استانداردهای لازم بوده و از ماندگاری خوبی برخوردارند. لایه آکاردئون نوعی لایه مقام است که باعث می‌شود تشک شکل بهتری داشته باشد. تشک‌های آکاردئونی پس از استفاده مداوم و شستشو دچار تغییر شکل و حالت نمی‌شوند.

قیمت تشک مسافرتی آکاردئونی معمولاً بیشتر از تشک‌های معمولی است. باید توجه داشت همین اختلاف قیمت جزئی باعث ماندگاری بیشتر تشک می‌شود. البته قیمت این تشک‌ها بستگی به عوامل دیگری همچون ابعاد و وزن تشک نیز دارد. می‌توان تشک‌های آکاردئونی را با مناسب‌ترین قیمت از عمده‌فروشی تشک مسافرتی خریداری کرد.

تشک‌های مسافرتی با پارچه فلامنت و اعلا

عمده‌فروشی تشک مسافرتی | تشک مسافرتی فلامنت

برای تولید تشک‌های مسافرتی از جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. پارچه فلامنت و پارچه اعلا از بهترین نوع پارچه‌ها برای تولید تشک‌های مسافرتی محسوب می‌شوند. این پارچه‌ها کاملاً ضد حساسیت و آلرژی بوده و همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. برخی از انواع تشک‌های مسافرتی با پارچه فلامنت و اعلا عبارت‌اند از:

  • تشک مسافرتی ۲ کیلویی پارچه فلامنت در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ
  • تشک مسافرتی ۲٫۵ کیلویی پارچه فلامنت در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ
  • تشک مسافرتی ۳ کیلویی پارچه فلامنت در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ
  • تشک مسافرتی ۲ کیلویی پارچه اعلا در مدل زیپ‌دار
  • تشک مسافرتی ۲٫۵ کیلویی پارچه اعلا در مدل زیپ‌دار
  • تشک مسافرتی ۳ کیلویی پارچه اعلا در مدل زیپ‌دار

می‌توان تمامی مدل‌های ذکر شد را از طریق عمده‌فروشی تشک مسافرتی خریداری کرد.

عمده‌فروشی تشک مسافرتی

عمده‌فروشی تشک مسافرتی

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مراکز عمده‌فروشی تشک مسافرتی است.
این مجموعه تشک‌های مسافرتی را در ابعاد یک‌نفره و دونفره تولید می‌کند. تشک‌های پاندا دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی بوده و در مدل زیپ‌دار و بدون زیپ عرضه می‌شوند.

فیلم کارگاه تولیدی تشک مسافرتی

با توجه به درخواست مشتریان برای بازدید فیلم مستیم از کارگاه تولید تشک مسافرتی پاندا در زیر فیام تولید تشک را برای شما ارائه می نماییم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک الیافی یک‌نفره

قیمت تشک الیافی یک‌نفره فوم پشم شیشه سفت | toshako.ir

قیمت تشک الیافی یک‌نفره فوم پشم شیشه سفت با توجه به فاکتورهای گوناگون در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده