کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پارچه‌ای / اصلی ترین شرکت عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا در Tehran

اصلی ترین شرکت عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا در Tehran

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا انواع مدل‌های جدید و زیبای این کالا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. اگر به بازار خرید کالای خواب مراجعه کرده باشید متوجه خواهید شد که روبالشی یکی از کالاهای خواب است که دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. روبالشی‌ها ازلحاظ کیفیت و طرح باهم تفاوت دارند. روبالشی پارچه‌ای یکی از بهترین نوع روبالشی‌ها است که در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود. این کالا دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد. می‌توان انواع مدل‌های روبالشی پارچه‌ای را به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز تولیدی و سایر فروشگاه‌ها خریداری کرد.

روبالشی پارچه‌ای مخمل ایرانی

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا | روبالشی مخمل ایرانی

همان‌طور که گفته شد جهت تولید روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. مخمل یکی از انواع پارچه‌هایی است که از گذشته تا به امروز جهت تولید روبالشی‌های گرد و مربعی مورداستفاده قرارگرفته است. پارچه‌های مخمل دارای چندین نوع مختلف هستند. برخی از آن‌ها ضخیم بوده و از طول عمر بیشتری برخوردارند. مدل‌های دیگری از این روبالشی نازک‌تر است و دارای قیمت کمتری نیز می‌باشد. همچنین طرح و مدل روبالشی‌های مخمل باهم فرق دارد. برخی از روبالشی‌های مخمل ساده بوده اما مدل‌ها گل‌دار و طرح دار این روبالشی نیز در بازار موجود است. همچنین پارچه مخمل قابلیت چاپ دیجیتال را نیز دارد. ازاین‌رو روبالشی‌های مخمل سه‌بعدی نیز در بازار به فروش می‌رسند. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های روبالشی پارچه‌ای مخمل ایرانی عبارت‌اند از:

  • روبالشی پورشه
  • روبالشی آنجل
  • روبالشی پارامونت
  • روبالشی مخمل کبریتی

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا تمامی مدل‌های ذکرشده را با روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌کند. خرید عمده این روبالشی‌ها به‌صرفه‌تر خواهد بود. چراکه معمولاً قیمت خرید عمده و جزئی این کالا متفاوت است. خرید عمده باعث صرف جویی در هزینه‌ها می‌گردد.

قیمت انواع روبالشی‌های پارچه‌ای

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا | قیمت انواع روبالشی

روبالشی‌های پارچه‌ای دارای مدل‌های مختلفی هستند. روبالشی پلی‌استر، روبالشی پنبه‌ای، روبالشی ساتن، روبالشی کتان و… برخی از انواع مدل‌های این روبالشی محسوب می‌شوند. ازاین‌رو قیمت انواع روبالشی‌های پارچه‌ای متفاوت است. عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا قیمت روبالشی‌ها را با توجه به فاکتورهای زیر تعیین می‌کند:

  • ابعاد و اندازه روبالشی
  • جنس پارچه و نوع دوخت روبالشی
  • طرح و رنگ روبالشی
  • تعداد سفارش و تقاضای روبالشی

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا

عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا

پاندا PANDA خواب یکی از مراکز تولیدی و عمده‌فروشی رو بالشتی پارچه‌ای اعلا محسوب می‌شود. این مجموعه علاوه بر تولید روبالشی درزمینهٔ تولید انواع کالای خواب مانند سرویس روتختی، تشک، پتو و… نیز فعالیت دارد. تمامی محصولات پاندا دارای کیفیت بالایی بوده و از تنوع طرح و مدل برخوردارند. می‌توان طرح‌های جدید روبالشی پارچه‌ای را با قیمت مناسب و از طریق روش‌های حضوری و غیرحضوری خریداری کرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روبالشی مخمل نقره کوب

تماس با مرجع خرید سفارش عمده روبالشی نقره کوب از تولیدی

روبالشی مخمل نقره کوب یک نمونه از بهترین انواع روبالشتی میباشد. این روبالشی ها در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده