کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران | روفرشی تک رو و دورو

عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران | روفرشی تک رو و دورو

عمده‌فروشی روفرشی 6 متری مخمل در تهران

عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران این کالا را در طرح‌های مختلف و با رنگ‌بندی‌های زیبا عرضه می‌کند. روفرشی یکی از کالاهایی است که بیشتر برای نگهداری از فرش مورداستفاده قرار می‌گیرد. این کالا فرش را در برابر عوامل آسیب‌زا محافظت کرده و از کهنه و کثیف شدن آن جلوگیری می‌کند. روفرشی‌ها در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توان برای هر ابعاد فرشی اندازه متناسب را خریداری کرد. یکی از مدل‌های بسیار زیبا و پرفروش روفرشی مخمل است. روفرشی‌های مخمل را می‌توان به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز مختلفی خریداری کرد.

جدیدترین مدل‌های تولیدی روفرشی

عمده‌فروشی روفرشی 6 متری مخمل در تهران | جدیدترین مدل روفرشی

در تولیدی‌های روفرشی از الیاف و نخ‌های مختلفی استفاده می‌شود. روفرشی‌ها دارای اندازه‌های ۱۲ متری، ۹ متری، ۶ متری و ۳ متری هستند. مدل‌های ۶ متری دارای بیشترین تقاضا و فروش هستند. طرح روفرشی‌ها نیز بسیار متنوع می‌باشد. برخی از طرح‌های سنتی بوده و به‌عنوان طرح اصیل ایرانی شناخته می‌شوند. از روفرشی‌های سنتی به‌طور گسترده‌ای درزمینهٔٔ صادرات نیز استفاده می‌شود. برخی از جدیدترین مدل‌های تولیدی روفرشی عبارت‌اند از:

  • روفرشی طرح ابریشمی دور کش‌دار: روفرشی‌های طرح ابریشمی نازک و لطیف هستند. این روفرشی‌ها بیشتر در طرح‌های مدرن تولید می‌شوند. روفرشی‌های طرح ابریشمی دارای مدل‌های ساده و دور کش‌دار هستند. مدل دور کش‌دار این روفرشی به فرش متصل می‌شود و هنگام رفت‌وآمد افراد بر روی آن جمع نمی‌گردد.
  • روفرشی مخمل زرکدار: روفرشی زرکدار از ترکیب نخ براق زرک و مخمل تولید می‌شود. این روفرشی دارای طرح‌های زیبا و براق می‌باشد. روفرشی‌های زرکدار نسبت به ابریشمی دارای ضخامت بیشتری هستند.
  • روفرشی مخمل شانل: این نوع روفرشی مخمل دارای دولایه می‌باشد. می‌توان از هر دو سمت این روفرشی استفاده کرد. روفرشی‌های مخمل شانل ضخیم بوده و بسیار مقاوم هستند.

عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران تمامی مدل‌های ذکرشده را با قیمت مناسبی به فروش می‌رساند.

لیست قیمت روفرشی ۶ متری مخمل دورو و تک رو

عمده‌فروشی روفرشی 6 متری مخمل در تهران

روفرشی‌های ۶ متری مخمل قیمت مناسب‌تری نسبت به روفرشی‌های ۹ و ۱۲ متری و روفرشی‌های ابریشمی دارند. البته مدل و طرح این روفرشی بر میزان قیمت آن تأثیرگذار است. جهت اطلاع از لیست قیمت روفرشی ۶ متری مخمل می‌توانید به سایت‌های فروش مراجعه کنید. عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران قیمت مناسبی برای این کالا در نظر گرفته است.

عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل در تهران

عمده‌فروشی روفرشی 6 متری مخمل در تهران | عمده فروشی روفرشی مخمل

پاندا خواب یکی از مراکز عمده‌فروشی روفرشی ۶ متری مخمل دورو و تک رو در تهران است. پاندا علاوه بر تولید روفرشی درزمینهٔ تولید انواع کالای خواب نیز فعالیت دارد. تمامی محصولات پاندا با مرغوب‌ترین الیاف تولیدشده و با طرح‌ها و مدل‌های جدیدی عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روفرشی خوب بافت یزد

روفرشی خوب بافت یزد | بهترین انواع (متراژ ۳-۱۵) روفرشی در کارخانه یزد

روفرشی خوب بافت یزد از برندهای خوب روفرشی در یزد می باشد، که در رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده