کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف در تولیدی PANDA.com

انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف در تولیدی PANDA.com

انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف

تشک یکی از کالاهای خواب کاربردی است که امروزه در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود. تشک مسافرتی یکی از انواع جدید و سبک تشک محسوب می‌شود. از این تشک علاوه بر مسافرت در مکان‌هایی مانند منازل آپارتمانی کوچک برای مهمان و در مسافرخانه‌ها و هتل‌ها نیز استفاده می‌شود. تشک‌های مسافرتی دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. این تشک‌ها از فروش بالایی برخوردارند. مراکز تولیدی انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف را تولید و در اختیار نمایندگی‌های فروش قرار می‌دهند. این نمایندگی‌ها تشک‌ها را به‌صورت حضوری و یا از طریق سایت‌های فروش عرضه می‌کنند.

 

ویژگی انواع تشک‌های مسافرتی

ویژگی انواع تشک‌های مسافرتی

 

تشک‌های مسافرتی دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. در تولید این تشک‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. همچنین نوع الیاف به‌کاررفته در این تشک‌ها متفاوت است.

تشک نمدی یکی از انواع تشک‌های سبک و زیبا است. این تشک از الیاف طبیعی پشم تولید می‌شود. تشک‌های نمدی بسیار سبک هستند. این تشک‌ها دارای ابعاد مختلفی همچون یک‌نفره و دونفره هستند. تشک‌های نمدی قابلیتی مانند تشک طبی را دارند و از کمردرد افراد جلوگیری می‌کنند.

تشک پنبه‌ای نیز یکی از انواع تشک‌هایی است که می‌توان از آن به‌عنوان تشک مسافرتی استفاده کرد. تشک‌های پنبه‌ای از وزن بیشتری برخوردارند. این تشک‌ها معمولاً به روش دست‌دوزی تولید می‌شوند. تشک‌های پنبه‌ای نیز دارای کیفیت بالایی هستند و درصورتی‌که در تولید آن از پنبه مرغوب استفاده‌شده باشد از کمردرد جلوگیری می‌کنند.

تشک ابری یکی دیگر از انواع تشک‌های مسافرتی است. این تشک‌ها سبک هستند. استفاده مداوم از تشک ابری توصیه نمی‌شوند.

تشک پشم‌شیشه نیز یکی دیگر از انواع تشک‌های مسافرتی محسوب می‌شوند. تشک‌های پشم‌شیشه دارای ویژگی انواع تشک‌های مسافرتی هستند. این تشک‌ها بسیار سبک بوده و درعین‌حال باعث کمردرد نمی‌شوند. این تشک‌ها کم‌حجم هستند و در ابعاد یک‌نفره و دونفره در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ تولید می‌شوند.

انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف را می‌توان از طریق مراکز تولیدی به‌صورت مستقیم خریداری کرد.

آخرین قیمت تشک‌های مسافرتی

آخرین قیمت تشک‌های مسافرتی

 

قیمت تشک‌های مسافرتی متفاوت است. عوامل مختلفی بر میزان قیمت این کالا مؤثر است. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • مارک و برند تشک
  • نوع الیاف و پارچه به‌کاررفته در تشک
  • وزن و ابعاد تشک

اگر انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف را به‌صورت عمده و مستقیم خریداری نمایید با حذف واسطه‌ها از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

خرید انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف

خرید انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف

 

خرید انواع تشک‌های مسافرتی با وزن‌های مختلف از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا مدل‌های متنوعی از تشک مسافرتی را با لایه آکاردئونی تولید می‌کند. تشک‌های پاندا در بسته‌بندی ساک دار و با طرح‌های زیبا عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک الیافی یک‌نفره

قیمت تشک الیافی یک‌نفره فوم پشم شیشه سفت | toshako.ir

قیمت تشک الیافی یک‌نفره فوم پشم شیشه سفت با توجه به فاکتورهای گوناگون در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده