کالای خواب پاندا
خانه / تشک یک نفره / فروشگاه اینترنتی انواع تشک درجه یک

فروشگاه اینترنتی انواع تشک درجه یک

انواع تشک درجه یک در بازار کنونی در اندازه های نوزادی، تک نفره و دونفره مورد نیاز می باشد که بدون شک، فروشگاه اینترنتی تشک به بهترین شکل می تواند برطرف کننده نیازهای بازار باشد و در این سایت شما می توانید با انتخاب تشک ها و ملزومات خواب مورد نیاز خود، اقدام به ثبت سفارش مستقیم نمایید.

درجه یک بودن تشک، می تواند به عوامل متعددی در خصوص جنس، اندازه و نرمی و سفتی آن مربوط شود که در حال حاضر شاهد آن هستیم که تولید کنندگان تشک، از استانداردهای ویژه ای برای تولیدات خود استفاده می نمایند.

در حالت کلی می توان گفت که تشک مناسب باید از عرض یک فرد برای تشک های تک نفره، فضای بیشتری داشته باشد تا بتوان به راحتی برروی آن خوابید.

انواع تشک درجه یک

سایز استاندارد انواع تشک درجه یک تک نفره

در بیان اندازه های مناسب تشک های تک نفره، بسته به این که برای کودک میخواهیم و یا یک فرد بالغ، اندازه ها متفاوت می باشد اما در حال کلی می توان گفت که برای افراد بزرگ اندام، بهترین سایز تشک می تواند دارای اندازه ۲۰۰ * ۱۲۰ باشد.

تشک های ۲۰۰ *۹۰ هم از گزینه های مناسب برای افرادی خواهد بود که لاغر هستند و این نوع تشک ها برای تختخواب آن ها نیز مناسب تر می باشد.

تشک های تک نفره ای که برای افراد با اندام بزرگ تولید می شوند معمولا از تنوع کمتری برخوردار هستند چرا که با تعداد محدودتری به نسبت دیگر سایزها تولید می شوند.

صادرات انواع تشک

صادرات انواع تشک به عراق

صادرات می تواند یکی از بهترین فعالیت های اقتصادی محسوب شود که شرایط لازم برای انجام فعالیت های تجاری را با بازار کشورهای خارجی فراهم می آورد و در همین زمینه انواع تشک های استاندارد ایرانی را می توان به این کشور صادر نمود.

در صورتی که شما هم ارتباطات تجاری با بازار عراق دارید، می توانید برای خرید عمده انواع تشک های ایرانی به صورت مستقیم، با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

فروش الیاف برای تشک

فروش الیاف برای تشک (Cut 6 -17) + قیمت خرید الیاف کالاخواب

تشک پرفروش ترین انواع کالای خواب میباشد، که طرفداران زیادی دارد. از همین جهت تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده