کالای خواب پاندا
خانه / تشک فنری / خرید تشک های فنری برای صادرات به عراق

خرید تشک های فنری برای صادرات به عراق

 

در کشور ایران تولیدی‌ها و کارخانه‌های تشک فراوانی وجود دارد. نوع مواد اولیه و نحوه تولید این تشک‌ها باهم متفاوت است. برخی از برندهای ایرانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند به همین دلیل درزمینهٔ صادرات تشک به کشورهای مجاور نیز فعالیت می‌کنند. یکی از انواع تشک‌های صادراتی، تشک‌های فنری است. تشک‌های فنری خود در دو مدل فنر متصل و فنر منفصل تولید می‌شوند. میزان طول عمر تشک‌های فنر منفصل بیشتر است. از هردو این تشک‌ها برای صادرات استفاده می‌شود. در این مطلب قصد داریم شمارا با برخی از مدل‌های تشک صادراتی و صادرات تشک فنری آشنا نماییم.

تشک رویال اسپرینگ ۲۰۰۰

صادرات تشک‌های فنری

رویال یکی از برندهای ایرانی است که درزمینهٔ صادرات تشک‌های فنری نیز فعالیت می‌کند. تشک رویال اسپرینگ ۲۰۰۰ یکی از تشک‌های فنری این برند می‌باشد. ضخامت این مدل تشک بسیار مناسب است و از خاصیت ارتجاعی برخوردار می‌باشد و به همین دلیل از کمردرد جلوگیری می‌کند. این مدل تشک‌ها بسیار نرم بوده و دارای تهویه هوا نیز می‌باشند و از تعریق جلوگیری می‌کند. از دیگر مزیت تشک رویال اسپرینگ ۲۰۰۰ دارا بودن گارانتی یک‌ساله می‌باشد.

تشک رویال مدل پارمین

تشک رویال

برند رویال درزمینهٔ صادرات تشک‌های بدون فنر نیز فعالیت دارد. یکی از تشک‌های بدون فنر صادراتی این برند، تشک رویال مدل پارمین است. این تشک مقداری سفت‌تر از مدل اسپرینگ ۲۰۰۰ است و به‌عنوان تشکی طبی مورداستفاده قرار می‌گیرد. قیمت تشک‌های رویال بدون فنر بیشتر از مدل‌های فنردار است.

صادرات تشک‌های فنری

صادرات تشک‌های فنری

تشک‌های صادراتی از درجه نرمی و سفتی متوسطی برخوردارند و درجه این نرمی و سفتی حدود ۴ تا ۵ درجه است. به همین دلیل تشکی استاندارد محسوب می‌شوند و به بهبود مشکلاتی نظیر کمردرد کمک می‌کنند. الیاف این تشک‌ها بیشتر از اسفنج می‌باشد. برندهای مختلفی به‌جز رویال درزمینهٔ صادرات تشک فنری فعالیت می‌کنند. یکی از این برندها بازرگانی پاندا می‌باشد. تشک‌ها و سایر لوازم خواب پاندا مطابق با استاندارد طراحی‌شده‌اند و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار می‌باشند. تنوع کالاهای پاندا بسیار بالاست این برند علاوه بر صادرات، کالاهای عمده موردنیاز فروشگاه‌ها را نیز تأمین می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک فنری منفصل

فروش عمده تشک فنری منفصل

فروش عمده تشک فنری منفصل با برندهای مختلف داخلی و خارجی در این مرکز انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده