کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ابریشمی / پخش روبالشی ساتن ابریشم به صورت عمده

پخش روبالشی ساتن ابریشم به صورت عمده

پخش روبالشی ساتن ابریشم

پخش روبالشی ساتن ابریشم به‌وسیله مراکز تولیدی و شعب نمایندگی مختلفی انجام می‌گیرد. روبالشی پرفروش‌ترین کالای خواب محسوب می‌شود. نساجی‌ها و شرکت‌های تولیدکننده برای تولید محصولی رقابتی و باکیفیت از الیاف و پارچه‌های مرغوب و متنوعی استفاده می‌کنند. هراندازه کیفیت روبالشی بیشتر باشد رضایت مشتریان بیشتر شده و درنتیجه میزان فروش افزایش می‌یابد. ازاین‌رو بیشتر برندهای داخلی و خارجی برای تولید روبالشی از پارچه‌های باکیفیت مانند ساتن ابریشم استفاده می‌کنند. این روبالشی دارای مدل‌های مختلفی بوده و ماندگاری و فروش بسیار خوبی برخوردار است. می‌توان این روبالشی را به‌صورت عمده و بی‌واسطه از تولیدی‌ها خریداری کرد.

انتخاب روبالشی مرغوب و مناسب

پخش روبالشی ساتن ابریشم | روبالشی مناسب

انتخاب روبالشی مرغوب و مناسب بر کیفیت و چگونگی خواب بسیار مؤثر خواهد بود. بسیاری از افراد این تصور را دارند که اگر الیاف بالش مرغوب و مناسب باشد دیگر نیازی به انتخاب روبالشی مناسب نیست. درحالی‌که نوع روبالشی به‌اندازه نوع بالش بر داشتن خوابی راحت مؤثر خواهد بود. روبالشی باید از الیاف آنتی باکتریال و ضد حساسیت تولید شود. تا از حساسیت پوست و مو جلوگیری کند. همچنین منافذ روبالشی باید به‌گونه‌ای باشد که هوا را از خود عبور دهد تا از تعریق سر و گردن جلوگیری کند.

روبالشی ساتن ابریشم از الیاف طبیعی تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها با هر نوع پوست و مویی سازگار هستند. روبالشی‌های ابریشمی از وز شدن موها و ایجاد موخوره جلوگیری می‌کنند. همچنین این نوع روبالشی از بافت مناسبی برخوردار بوده و هوا را از خود بور می‌دهد. روبالشی‌های ابریشمی کثیفی را به خود جذب نمی‌کنند. درنتیجه خوابی راحت و آسوده را با این نوع روبالشی تجربه خواهید کرد. می‌توان مدل‌های جدید روبالشی ابریشمی را از مراکز پخش روبالشی ساتن ابریشم خریداری کرد.

مدل‌های جدید روبالشی ساتن ابریشم

پخش روبالشی ساتن ابریشم | مدل جدید روبالشی ابریشم

مدل‌های جدید روبالشی ساتن ابریشم توسط مراکز تولیدی ایرانی و خارجی به بازار عرضه می‌شوند. این نوع روبالشی‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های این روبالشی عبارت‌اند از:

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق مراکز تولید و پخش روبالشی ساتن ابریشم خریداری کرد.

مرکز پخش روبالشی ساتن ابریشم

پخش روبالشی ساتن ابریشم | مرکز پخش روبالشی ابریشم

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان کالای خواب و مرکز پخش روبالشی ساتن ابریشم است.
این مجموعه علاوه بر روبالشی‌های ابریشمی در عرصه تولید انواع مدل‌های دیگر روبالشی همچون مخمل، تترون، پنبه‌ای، کتان و… نیز فعالیت دارد. روبالشی‌های پاندا به‌صورت عمده و در رنگ‌بندی کاملی عرضه می‌شوند. می‌توان انواع مدل‌های روبالشی لبه‌دار، پاکتی، زیپ‌دار و… را از طریق این مجموعه خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تولیدی روبالشتی شیک

تولیدی روبالشتی شیک new + سفارش عمده ای (۶۵ نوع) روبالشی

امروزه تولید کننده های زیادی در عرصه تولیدی روبالشتی شیک پا به بازار گذاشته اند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده