کالای خواب پاندا
خانه / تشک نوزاد / فروش اینترنتی تشک نوزادی طرح کفشدوزک

فروش اینترنتی تشک نوزادی طرح کفشدوزک

تشک نوزادی طرح کفشدوزک به عنوان یکی از نمونه تشک های خوب و کاربردی در میان محصولات شرکت پاندا خواب می باشد که تولید این محصول، با استفاده از پارچه های مخمل درجه یک انجام می شود. این که شما بخواهید به سفارش عمده و تک انواع تشک فانتزی اقدام نمایید، امری است که از طریق پاندا خواب، امکان پذیر شده است.

تشک مسافرتی نوزاد

لحاف و تشک مسافرتی نوزاد از این قابلیت برخوردار است که با انواع طرح و مدل های فانتزی و عروسکی، طراحی و تولید شود و در میان آن ها، می توان به دوخت تشک طرح کفشدوزک اشاره نمود که این مدل، هم در اتاق خواب پسرانه و هم دخترانه، قابلیت استفاده را دارد.

لحاف و تشک نوزاد

اندازه استاندارد لحاف و تشک نوزاد

رعایت اندازه استاندارد در طراحی و دوخت تشک و لحاف نوزادی، از مهم ترین مسائلی است که از سمت تولید کنندگان، باید انجام پذیرد. تشک استاندارد نوزادی، اندازه ۸۰*۶۰ سانتیمتر دارد.

بالش سایز ۴۰*۳۰ و لحاف ۹۰*۷۰ هم از اندازه های استاندارد دیگری می باشد که در تولیدات ملزومات خواب، مورد رعایت قرار می گیرد.

تشک و بالش مسافرتی نوزاد

تشک و بالش مسافرتی نوزاد

تولیدات تشک و بالش نوزادی، در نمونه های مسافرتی هم انجام می شود که این مدل تشک ها، باید از وزن و حجم پایینی برخوردار باشند تا امکان حمل و جابه جایی ساده تر را فراهم آورد.

شرکت پاندا خواب به عنوان یکی از مجموعه هایی است که توانسته به خوبی، بیشترین تنوع از مدل تشک های فانتزی را ارائه نماید و این سایت، بهترین روش برای خرید عمده شما خواهد بود.

جدیدترین تشک فانتزی

دوخت جدیدترین تشک فانتزی

در دوخت تشک فانتزی و عروسکی، همواره باید طرح ها و ایده های جدید، مورد استفاده قرار گیرد تا از این طریق، انگیزه بیشتری در خریداران و خانواده ها، برای سفارش این مدل تشک ها ایجاد شود.

مجموعه تولیدی پاندا خواب با دارا بودن تیم پشتیبانی قوی خود، این امکان را فراهم ساخته است که مدل تشک های متنوع و گسترده ای را در اختیار شما قرار دهد.

تشک نوزادی طرح کفشدوزک

فروش اینترنتی تشک نوزادی طرح کفشدوزک

با ایجاد موقعیت فروش اینترنتی تشک نوزادی طرح کفشدوزک به همراه مدل های دیگر، به خوبی توانسته ایم جدیدترین طرح های خود را به دست مشتریان برسانیم.

از طرفی، این قابلیت برای خریداران تشک نوزادی و بزرگسال، ایجاد شده است که بتوانند تشک های مد نظر خود را با طرح های دلخواه نیز، انتخاب و سفارش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

بزرگترین کارخانه تشک مسافرتی (کد B01 تا B12) در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان به شکل بی‌واسطه و یا از طریق نمایندگی‌های فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده