کالای خواب پاندا
خانه / پتو شادیلون / نمایندگی فروش اینترنتی پتو نوبافت شادیلون

نمایندگی فروش اینترنتی پتو نوبافت شادیلون

پتو نوبافت شادیلون از تولیدات کارخانه مشهد می باشد که با در نظر داشتن نیاز اقشار مختلف جامعه، بهترین نوع پتوها را تولید نموده است. فروش اینترنتی و عمده انواع پتوهای این کارخانه ایرانی از طریق نمایندگی آن، مستقیم و بدون واسطه انجام شده و مشتریان می توانند به قیمت های روز، دسترسی داشته باشند.

سال ۱۳۸۳، زمان شروع فعالیت های کارخانجات نوبافت شادیلون در عرصه پتو بافی می باشد که با استفاده از بهترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته صنعتی، تولید پتو را به انجام می رسانند.

تولید پتوهای تک نفره، دونفره و انواع پتوهای مسافرتی، تنها بخشی از محصولات این شرکت محسوب می شود که زمینه های تجاری سودآوری را ایجاد نموده اند.

پتو نوبافت شادیلون

پتو نوبافت شادیلون در اندازه یک نفره

یکی از تولیدات گروه کارخانجات شادیلون، مربوط به پتوهای تک نفره ساده و گلدار به صورت برجسته و … می باشد.

سایز استاندارد ارائه شده در خصوص پتوهای تک نفره، ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر مربع می باشد و رنگ بندی کامل این محصول، می تواند برای سلیقه های مختلف نیز مناسب باشد.

تولید پتوهای تک نفره شادیلون با دو روش به صورت ساده و یا امباس انجام می شود که هر کدام از آن ها نیز مزیت ها و مشتریان مخصوص به خود را دارد.

فروش عمده پتو شادیلون

فروش عمده پتو شادیلون برای صادرات

مزیت های رقابتی که در خصوص پتو شادیلون مشهد وجود دارد سبب شده تا این محصول، گزینه مناسبی برای انجام فعالیت های صادراتی باشد.

کشورهایی همچون عراق و افغانستان و دیگر کشورهایی که در آسیای میانه، تمایل به خرید عمده پتو دارند، فاکتورهایی همچون قیمت، در اولویت اولیه آن ها قرار دارد.

در نتیجه پیشنهاد پتوهای شادیلون که در کارخانه های مشهد تولید می شود، می تواند این نیاز مشتریان را نیز به سادگی رفع نماید.

از همین رو با انتخاب این برند، در راستای خرید عمده آن نیز می توانید از طریق این سایت، اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو صادراتی

قیمت پتو صادراتی به عراق| صادرات پتو ایرانی از کارخانه مستقیم

  ست. برندهای مختلفی از پتو در بازار موجود است. برندهای معتبر برای رقابت بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید