کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / قیمت تشک مسافرتی دونفره | تولیدات تشک اصفهان | شرکت پاندا

قیمت تشک مسافرتی دونفره | تولیدات تشک اصفهان | شرکت پاندا

قیمت تشک مسافرتی دونفره

قیمت تشک مسافرتی دونفره که در میان تولیدات تشک اصفهان شرکت پاندا قرار دارد را می توانید از طریق راه های ارتباطی این سایت به دست آورده و در نهایت، به منظور ثبت سفارش عمده انواع تشک سبک و کم حجم، اقدام نمایید. همچنین تشک سفری یک نفره هم از دیگر محصولات ما به حساب می آید.

فروش عمده تشک مسافرتی، امری است که می تواند با روش های متعددی انجام پذیرد و امروزه، فروش اینترنتی می تواند یک راهکار خوب و موثر به حساب آید که بتوان از این طریق به عرضه مستقیم انواع تشک اقدام نمود و از طرفی، واسطه های بازار را هم کنار گذاشت.

قیمت تشک مسافرتی دونفره

قیمت تشک مسافرتی دونفره و تشک ابری ارزان

تشک مسافرتی دونفره هم در لیست محصولات شرکت پاندا قرار داشته که هم با الیاف قابلیت تولید دارد و هم این که امکان تولید این مدل تشک با استفاده از انواع ابر هم وجود دارد.

تشک ابری و تشک الیافی از کاربردی ترین و ارزان ترین نمونه های تشک مسافرتی در بازار می باشد که با توجه به دستگاه های دوخت مورد استفاده، این قابلیت ایجاد شده که بتوان هم به عرضه تشک تک نفره و هم دونفره در سایز و اندازه و وزن های مختلف، اقدام نمود.

قیمت تشک، بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود که در این خصوص، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جنس پارچه
  • وزن تشک
  • جنس و نوع الیاف به کار رفته
  • نوع دوخت

این ها از اساسی ترین مسائلی هستند که می توانند برروی قیمت تمام شده تشک مسافرتی و انواع محصولات شرکت پاندا، تاثیر داشته باشند.

به هر حال برای شما مشتریان این قابلیت را فراهم ساخته ایم تا بتوانید ضمن ارتباط با مجموعه ما، از اطلاعات کامل انواع تشک موجود، مطلع شده و برای سفارش عمده، اقدام نمایید.

دوخت تشک مهمان ارزان اصفهان

دوخت تشک مهمان ارزان اصفهان

دوخت تشک مهمان ارزان و باکیفیت در کارخانه اصفهان انجام می شود و از طرفی، با روش های مدرن به کار گرفته شده، توانسته ایم فروش محصولات خود را هم با شرایط خوب و بی واسطه ای هم به انجام رسانیم تا در نهایت، مشتریان ما این قابلیت را داشته باشند تا انواع تشک را با بهترین قیمت ممکن، سفارش دهند.

در دوخت تشک مهمان، پارچه های فلامنت، به عنوان کاربردی ترین پارچه هایی هستند که برای دوخت رویه، مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به نوع بافت این پارچه ها، قیمت های پایین تری هم به همراه دارند که سبب می شود تا قیمت تمام شده محصول هم کاهش یابد.

شرکتی مانند مجموعه پاندا با در اختیار داشتن انواع مدل تشک مهمان، به خوبی می تواند به انواع سفارشات خرید عمده شما مشتریان، پاسخ دهد و ضمن آن که برای شما این قابلیت ایجاد شده تا با خرید مستقیم خود، به یک قیمت خوب هم دست یابید.

سفارش انواع تشک مهمان الیافی

تشک مهمان تولید شده با الیاف و لایه آکاردئون، در وزن های ۱۸۰۰ گرم، ۲۰۰۰، ۲۵۰۰ و ۳۰۰۰ گرم و … قابلیت تولید دارند و این که این محصولات هم به صورت مستقیم عرضه شده اند تا امکان سفارش برای مشتریان، فراهم شود.

یکی از سوالات متدوالی که از مجموعه ما پرسیده می شود، مربوط به این است که تشک های ارزان تری هم در بازار وجود دارد. در نظر داشته باشید که ما هم این توانمندی را برای تولید ارزان ترین تشک های مسافرتی خواهیم داشت اما جنس و نوع الیاف به کار رفته در تولید، از اهمیت بالایی برخوردار است.

استفاده از الیاف بازیافتی و رنگی، یکی از مواردی خواهد بود که می تواند منجر به کاهش قیمت تمام شده تشک شود و همچنین کاهش وزن تشک هم به عنوان یکی دیگر از شاخصه هایی می باشد که می تواند به کاهش قیمت تمام شده، کمک نماید.

به هر حال شما می توانید از طریق ارتباط و تماس با مجموعه ما، برای سفارش انواع تشک مهمان و سفری با بسته بندی مناسب، اقدام نمایید.

شرکت پاندا خواب

صادرات تشک ارزان به عراق

یکی از بهترین فعالیت های تجاری که در عرصه تشک ارزان قیمت مسافرتی می توان به انجام رسانید، مربوط به صادرات خواهد بود و بازار عراق هم به نوبه خود، استقبال خوب و قابل توجهی در خصوص خرید عمده تشک از بازار ایران داشته است.

بر اساس آماری که از سایت اتاق بازرگانی به دست آمده، حاکی از آن است که امروزه، انواع تشک های تولیدی در بازار کشور ما، در حال صادرات از مرزهای مختلف به عراق می باشد و این کشور، بیشترین حجم مصرفی را به خود اختصاص داده است.

پس چه خوب است که اگر در این زمینه قصد فعالیت دارید، برای تامین عمده انواع مدل تشک ارزان مسافرتی، اقدام به تماس با ما نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولید تشک مسافرتی

*@ خرید از مرکز تولید تشک مسافرتی کارخانه اصفهان **

تولید تشک مسافرتی توسط کارخانه‌ها و کارگاه‌های مختلفی انجام می‌گیرد. تشک مسافرتی نوعی تشک جدید …

دیدگاهتان را بنویسید