کالای خواب پاندا
خانه / روتختی پلی استر / قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه ارزان از تولیدکننده کدهای New Year

قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه ارزان از تولیدکننده کدهای New Year

سرویس روتختی ازجمله کالاهای خواب ضروری و کاربردی است. نوع روتختی تأثیر زیادی بر چگونگی دکوراسیون اتاق‌خواب دارد. ازاین‌رو بهتر است این کالا را هماهنگ با سبک و رنگ سایر وسایل دکوراسیون اتاق‌خواب انتخاب نمایید. امروزه تنوع روتختی‌ها بسیار زیاد است. این کالا در برندها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شود. کتان، ساتن، پنبه‌ای، نخی و … برخی از پارچه‌هایی است که در تولید روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پارچه پلی‌استر نیز یکی از انواع پارچه‌های باکیفیت است که در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف برای تولید روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. سرویس روتختی پلی‌استر در ابعاد یک‌نفره و دونفره و در تکه‌های مختلفی عرضه می‌شوند. روتختی پلی‌استر ۵ تکه یکی از مدل‌های پر تقاضا در بازار است. قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه با توجه به نوع برند آن متفاوت است.

انواع طرح‌های روتختی پلی‌استر New Poly ester

قیمت روتختی پلی‌استر 5 تکه | انواع طرحهای روتختی پلی استر

پلی‌استر یکی از پارچه‌های سبک و درعین‌حال زیبا است. این پارچه با تمامی پوست‌ها سازگار است و باعث حساسیت نمی‌شود. ازاین‌رو به‌وفور در تولید انواع کالای خواب از الیاف پلی‌استر استفاده می‌شود. روتختی‌های پلی‌استر دارای مدل‌های متنوعی هستند. همچنین طرح این روتختی‌ها متفاوت است. به‌طورکلی برخی از انواع طرح‌های روتختی پلی‌استر New Poly Ester عبارت‌اند از:

  • روتختی پلی‌استر سه‌بعدی: این نوع روتختی به روتختی چاپ دیجیتال و یا سه‌بعدی شهرت دارد. این روتختی‌ها در طرح‌های متنوع و زیبا تولید می‌شوند. جهت تولید روتختی‌های سه‌بعدی از پارچه‌های مختلفی مانند مخمل، پنبه و پلی‌استر استفاده می‌شود. روتختی سه‌بعدی پلی‌استر دارای کمترین قیمت می‌باشد.
  • روتختی پلی‌استر ترمه: روتختی‌های پلی‌استر دارای طرح‌های سنتی نیز مانند ترمه و بته‌جقه نیز می‌باشند. این نوع روتختی به‌عنوان روتختی صادراتی نیز شناخته‌شده است.
  • روتختی پلی‌استر ساده: از روتختی‌های پلی‌استر ساده و بدون طرح نیز برای مکان‌های عمومی مانند بیمارستان‌ها و هتل‌ها استفاده می‌شود.

قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه با توجه به طرح و مدل آن متفاوت است. می‌توان انواع مدل‌های مختلف روتختی پلی‌استر را به‌صورت عمده از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه ارزان از تولیدکننده

قیمت روتختی پلی‌استر 5 تکه

روتختی‌های پلی‌استر ۵ تکه دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره هستند. قیمت روتختی پلی‌استر ۵ تکه ارزان از تولیدکننده دونفره بیشتر از مدل‌های یک‌نفره است. بااین‌حال این روتختی‌ها از قیمت مناسبی در بازار برخوردارند. این سرویس روتختی شامل لحاف، روتشکی، روبالشی و ملحفه می‌باشد.

خرید عمده انواع مدل‌های روتختی پلی‌استر

قیمت روتختی پلی‌استر 5 تکه | خرید عمده روتختی پلی استر

خرید عمده انواع مدل‌های روتختی پلی‌استر از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا یکی از مراکز تولیدی انواع کالای خواب است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار فروشگاه‌های سراسر کشور قرار می‌دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی پارچه میکرو

قیمت روتختی پارچه میکرو در بازار (۱۸۰*۲۰۰) عمده از تولیدی

روتختی های میکرو با استفاده از بهترین الیاف های میکرو تولید شده اند، که بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده