کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / تولیدکننده انواع روفرشی طرح ابریشم دو رو سایزبندی در تهران

تولیدکننده انواع روفرشی طرح ابریشم دو رو سایزبندی در تهران

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران این کالا را با رنگ‌بندی متنوعی عرضه می‌کند. در مراکز تولیدی ایران انواع مدل‌های روفرشی ازجمله روفرشی طرح ابریشم تولید و عرضه می‌شوند. این روفرشی بسیار زیبا بوده و دارای قیمت کمتری نسبت به روفرشی‌های ابریشمی است. بااینکه روفرشی بیشتر نقش محافظ فرش را دارد اما ازآنجایی‌که روفرشی‌های طرح ابریشمی بسیار زیبا هستند می‌توان از آن‌ها جهت تغییر دکوراسیون نیز استفاده کرد. بیشتر تولیدکنندگان اصلی روفرشی در داخل کشور و در شهرهایی مانند یزد و تهران فعالیت دارند. در ای تولیدی‌ها از الیاف مرغوب و خط تولیدی به‌روز استفاده می‌شود. ازاین‌رو روفرشی‌های ایرانی ازجمله باکیفیت‌ترین روفرشی‌های بازار محسوب می‌شوند.

جدیدترین مدل‌های روفرشی طرح ابریشم

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران | مدلهای روفرشی طرح ابریشم

روفرشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی همچون ابریشمی، مخمل، زرکدار و طرح ابریشم هستند. هر یک از این مدل‌ها دارای مشخصات ویژه‌ای است و از قیمت متفاوتی نیز برخوردار است. روفرشی‌های طرح ابریشم بسیار پرفروش می‌باشند. علت تقاضای بالا برای خرید این کالا دارا بودن طرح‌های متنوع و قیمت مناسب می‌باشد. این روفرشی خود دارای سایزهای مختلفی است. روفرشی طرح ابریشم برای فرش‌های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری مورداستفاده قرار می‌گیرد. برخی از جدیدترین مدل‌های روفرشی طرح ابریشم عبارت‌اند از:

  • روفرشی ساده: روفرشی‌های ساده دارای ابعاد مختلفی هستند و در طرح‌های متنوع و با رنگ‌بندی کاملی عرضه می‌شوند. این روفرشی‌ها معمولاً دارای کمترین قیمت هستند.
  • روفرشی دو رو: روفرشی‌های دو رو به‌گونه‌ای طراحی و تولیدشده‌اند که می‌توان از هر دورویه آن استفاده کرد. در صورت کثیف شدن و یا جهت تغییر دکوراسیون می‌توانید از سمت دیگر روفرشی استفاده نمایید.
  • روفرشی دور کش‌دار: روفرشی‌های کش‌دار به‌طور کامل به زیر فرش متصل شده و هنگام رفت‌وآمد سطح آن‌ها جمع نمی‌شود.

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران تمامی مدل‌های ذکرشده را به‌صورت عمده در اختیار فروشگاه‌ها و سایر مشتریان قرار می‌دهد.

مشخصات و قیمت روفرشی طرح ابریشم

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران | قیمت روفرشی

مهم‌ترین مشخصات روفرشی طرح ابریشم عبارت‌اند از:

  • دارا بودن وزن و حجم کم
  • دارا بودن طرح‌های جدید و زیبا
  • سایزبندی متنوع
  • دارا بودن رنگ ثابت

قیمت این روفرشی‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه نیز کمتر است. جهت اطلاع دقیق از مشخصات و قیمت روفرشی طرح ابریشم می‌توانید به سایت‌های تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران مراجعه نمایید.

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران

تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده روفرشی طرح ابریشم دو رو در تهران است. این مجموعه تولید باکیفیت‌ترین روفرشی‌ها را با طرح‌های تنوع عرضه می‌کند. روفرشی‌های پاندا از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای طرح‌های جذاب و جدید هستند.

تولید روفرشی سایز بندی شده متنوع

یکی از موضوعات مهم که در بحث تولید روفرشی باید در نظر گرفت ، سایز بندی روفرشی و توجه به تولید آن برای مشتری است. انواع روفرشی ها در ابعاد سه متری ۳ متری ، ۶ متری ، ۹m متری و ۱۲m متری تولید و عرضه می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روفرشی خوب بافت یزد

روفرشی خوب بافت یزد | بهترین انواع (متراژ ۳-۱۵) روفرشی در کارخانه یزد

روفرشی خوب بافت یزد از برندهای خوب روفرشی در یزد می باشد، که در رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده