کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ابریشمی / پخش عمده روبالشی خارجی ابریشمی| مخمل لبه دار | پنبه دوزی …

پخش عمده روبالشی خارجی ابریشمی| مخمل لبه دار | پنبه دوزی …

پخش عمده روبالشی خارجی ابریشمی

پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی توسط مراکز بازرگانی مختلفی انجام می‌گیرد. روبالشی یکی از کالاهای خواب پرکاربرد است که از تقاضای بسیار بالایی برخوردار است. در داخل و خارج ایران این کالا در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. نوع دوخت و طرح روبالشی‌های خارجی و داخلی متفاوت است. همچنین این روبالشی‌ها از قیمت‌های متفاوتی برخوردارند. روبالشی لبه‌دار یکی از انواع جدید و زیبای روبالشی است. برندهای خارجی این روبالشی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. بازرگانی‌های متعددی این روبالشی‌ها را به‌صورت عمده وارد کرده و در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهند.

انواع مدل‌های روبالشی لبه‌دار خارجی

پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی | انواع مدلهای روبالشی

روبالشی‌های لبه‌دار یکی از زیباترین نوع روبالشی‌های موجود در بازار هستند. این روبالشی‌ها در ابعاد مختلفی برای استفاده نوزادان، کودکان و بزرگ‌سالان تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند. برخی از روبالشی‌های لبه‌دار ساده بوده و تنها با پارچه‌های جداگانه دور دوزی می‌شوند. مدل‌های دیگری از این روبالشی وجود دارد که چین‌دار است و برای تزئین اتاق‌خواب عروس و یا اتاق دختربچه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین برحسب نوع پارچه این روبالشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های روبالشی لبه‌دار خارجی عبارت‌اند از:

روبالشی لبه‌دار خارجی

  • روبالشی ابریشمی: این نوع روبالشی از پارچه بسیار لطیف ابریشم تولیدشده است. روبالشی‌های ابریشمی معمولاً دارای قیمت زیادی هستند. برخی از مدل‌های این روبالشی ساده و برخی طرح دار می‌باشد. گاهی نیز جهت تولید این روبالشی از دو نوع پارچه استفاده می‌شود و تنها لبه‌های روبالشی از جنس ابریشم است که در این صورت روبالشی دارای قیمت کمتری است.

 

  • روبالشی پلی‌استر: روبالشی‌های پلی‌استر نیز جزء یکی از روبالشی‌های لبه‌دار محسوب می‌شوند که دارای قیمت مناسبی هستند. این روبالشی‌ها در طرح‌ها و مدل‌های مختلف ساده و چین‌دار عرضه می‌شوند.
  • روبالشی پنبه‌ای: بیشتر روبالشی‌های خارجی از نخ پنبه تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها نرم و ضد آلرژی هستند و از ماندگاری بالایی برخوردارند.

مراکز پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی این کالا را در تمامی جنس‌های ذکرشده عرضه می‌کند.

واردات روبالشی لبه‌دار خارجی

پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی | واردات روبالشی لبه دار

بازرگانی‌های متعددی درزمینهٔ واردات روبالشی لبه‌دار خارجی فعالیت دارند. این بازرگانی‌ها انواع برندهای ترک و ایتالیایی روبالشی را وارد می‌کنند. برندهای ترک روبالشی در بازار از فروش بالایی برخوردارند. این روبالشی‌ها دارای طرح‌های زیبا و دوخت ظریفی بوده و به‌صورت عمده توسط مراکز پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی عرضه می‌شوند.

پخش عمده روبالشی خارجی ابریشمی| مخمل لبه دار | پنبه دوزی …

پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی

پخش عمده روبالشی خارجی ابریشمی| مخمل لبه دار | پنبه دوزی … توسط مجموعه تولید و بازرگانی پاندا خواب انجام می‌گیرد. پاندا باکیفیت‌ترین روبالشی‌های خارجی را با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند. روبالشی‌های این مجموعه دارای تنوع جنس، رنگ و مدل هستند و با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند.

پخش عمده روبالشی لبه‌دار خارجی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تولیدی روبالشی در تهران

مشخصات تولیدی روبالشی در تهران + آدرس + قیمت روبالشتی

تولیدی روبالشی ضمن ارائه جدیدترین مدل ها در بازار، موقعیت خرید عمده روبالشی با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده