کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ابریشمی / پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم | صادرات روبالشی به عراق

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم | صادرات روبالشی به عراق

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم توسط مراکز تولیدی و بازرگانی انجام می‌گیرد. روبالشی جزء متنوع‌ترین کالای خواب است. شرکت‌های تولیدی هرروزه مدل‌های جدید و زیبایی از این کالا را به بازار عرضه می‌کنند. مدل‌ها و طراحی‌های روبالشی‌ها بسیار متنوع است. در بازار شاهد انواع طرح‌های ساده، گل‌دار، فانتزی و سه‌بعدی روبالشی هستیم. برای تولید هر یک از روبالشی‌ها از الیاف و پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. ازاین‌رو روبالشی‌ها با قیمت‌های مختلفی در بازار ارائه می‌شوند. می‌توان انواع روبالشی‌ها را با قیمت مناسبی از بازرگانی‌ها و مراکز تولیدی به‌صورت عمده خریداری کرد.

روبالشی ساتن ابریشم عروس

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم | روبالشی عروس

روبالشی ساتن ابریشم یکی از مدل‌های بسیار زیبا است که هم جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی دارد. این روبالشی‌ها بیشتر مورد استقبال خانم‌ها می‌باشد. روبالشی ساتن ابریشم عروس دارای مدل‌های مختلفی است. یکی از مدل‌ها بنددار می‌باشد. روبالشی‌های ابریشمی بنددار دارای زیپ نبوده و با بند بسته می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای زیبایی خاصی بوده و می‌توان بندهای آن را به شکل پاپیونی تزئین کرد.

مدل دیگر روبالشی ساتن ابریشمی؛ مدل روبالشی ابریشمی لبه‌دار گیپوری است. اطراف این روبالشی با گیپور و نخ ابریشم لبه‌دوزی شده است. این روبالشی‌ها جنبه تزئینی داشته و جلوه زیبایی به اتاق‌خواب می‌دهند.

مدل‌های سه‌بعدی این نوع روبالشی نیز در بازار موجود است. برای طراحی روبالشی‌های سه‌بعدی از طرح‌های واقعی و زیبا استفاده‌شده است. این روبالشی‌ها دارای رنگ‌بندی مختلفی هستند.

 

مزیت روبالشی ساتن ابریشم نسبت به سایر مدل‌ها در این است که به‌خوبی از پوست و مو محافظت می‌کند. این نوع روبالشی از وز شدن موها در هنگام خواب جلوگیری می‌کند. روبالشی‌های ابریشمی آلودگی و گردوخاک را به خود جذب نمی‌کنند و درنتیجه به‌سلامتی پوست کمک می‌کنند. می‌توان این روبالشی‌ها را از مراکز پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم خریداری کرد.

صادرات روبالشی ابریشمی به عراق

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم | صادرات روبالشی

روبالشی ابریشمی ایرانی در انواع طرح‌های ساده و گل‌دار تولید می‌شود. این روبالشی‌ها دارای مدل‌های مختلف پاکتی، لبه‌دار و بنددار می‌باشند. روبالشی‌های ابریشمی در بازارهای خارجی نیز از خرید خوبی برخوردارند. ازاین‌رو صادرات روبالشی ابریشمی به کشورهای متعددی انجام می‌گیرد. صادرات روبالشی ابریشمی به عراق توسط شعب و مراکز گوناگونی انجام می‌گیرد. می‌توان این روبالشی‌ها را از مراکز پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم خریداری کرده و به کشورهای همسایه صادر کرد.

مرکز پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم

پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم است. این مجموعه تولیدی انواع ملزومات خواب و روفرشی را به‌صو

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز پخش عمده روبالشی ساتن ابریشم است.
رت عمده در اختیار مشتریان سراسر ایران قرار می‌دهد. می‌توان روبالشی‌ها را جهت صادرات نیز از این مجموعه خریداری کرده و سود خوبی را کسب کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تولیدی روبالشی در تهران

مشخصات تولیدی روبالشی در تهران + آدرس + قیمت روبالشتی

تولیدی روبالشی ضمن ارائه جدیدترین مدل ها در بازار، موقعیت خرید عمده روبالشی با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده