کالای خواب پاندا
خانه / تشک دو نفره / تشک مسافرتی تولید شده با پارچه اعلا | سازنده تشک مسافرتی عمده ۱۹۰*۹۰

تشک مسافرتی تولید شده با پارچه اعلا | سازنده تشک مسافرتی عمده ۱۹۰*۹۰

تشک یکی که از کالاهای خواب ضروری و کاربردی است؛ که انتخاب مناسب آن بسیار حائز می‌باشد. تشک دارای انواع و مدل‌های مختلفی است. هر مدل مناسب مکان خاصی می‌باشد. به‌طورکلی تشک‌ها به دودسته تشک زمینی و تشک خوشخواب تقسیم می‌شوند. هر یک از این تشک‌ها خود دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. یکی از انواع پر تقاضای تشک زمینی؛ تشکر است. از این تشک می‌توان علاوه بر مسافرت در مکان‌هایی مانند هتل‌ها و مسافرخانه‌ها نیز استفاده کرد. مهم‌ترین مشخصه تشک مسافرتی وزن و حجم کم آن می‌باشد. خرید عمده تشک مسافرتی پارچه اعلا از طریق مراکز مختلفی به‌صورت حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

انواع تشک مسافرتی باکیفیت

تشک مسافرتی پارچه اعلا | انواع تشک مسافرتی

همان‌طور که گفته شد تشک‌های مسافرتی دارای انواع و مدل‌های متنوعی هستند. این تشک‌ها از الیاف و جنس پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند. این تشک‌ها معمولاً در وزن سبکی ارائه‌شده و دارای دو سایز تک‌نفره و دونفره می‌باشند. برخی از مهم‌ترین انواع تشک‌های مسافرتی عبارت‌اند از:

  • تشک ابری: تشک‌های ابری از ابر فشرده تولید می‌شوند. این تشک‌ها سبک بوده امام معمولاً جمع‌کردن آن‌ها دشوار است و استفاده مداوم از آن ممکن است باعث کمردرد شود.
  • تشک بادی: نوعی دیگر از تشک‌های مسافرتی وجود دارد که به تشک بادی معروف است. این تشک‌ها برای استفاده در ماشین مناسب هستند. تشک‌های بادی خود دارای دو نوع پمپ ساده و پمپ برقی هستند.
  • تشک پشم‌شیشه: نوعی دیگر از تشک مسافرتی وجود دارد که از الیاف مرغوب پشم‌شیشه تولید می‌شود. این تشک سبک بوده و جمع‌کردن و جابجایی آن‌ها راحت است. به همین دلیل در میان تشک‌های مسافرتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. می‌توان انواع تشک مسافرتی باکیفیت را از طریق مراکز خرید عمده تشک مسافرتی پارچه اعلا خریداری کرد

تشک مسافرتی تولیدی پاندا در اصفهان

تشک مسافرتی پارچه اعلا | تشک پاندا

یکی از قطب‌های تولیدی انواع کالای خواب ازجمله تشکر شهر اصفهان می‌باشد. پاندا خواب نیز یکی از مراکز سازنده تشک مسافرتی در اصفهان است. تشک مسافرتی تولیدی پاندا در اصفهان در وزن‌های مختلفی مانند ۱۸۰۰ گرم، ۲۰۰۰ گرم، ۲۵۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید می‌شود. این تشک‌ها در دو سایز یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند و دارای دو مدل ساده و زیپ‌دار هستند. در تولید تشک‌های پاندا از جنس پارچه‌های متفاوتی استفاده می‌شود. جهت تولید این تشک‌ها از یک‌لایه آکاردئونی استفاده می‌شود. به همین دلیل این تشک‌ها دچار تغییر شکل نمی‌شوند. تشک مسافرتی پارچه اعلا پاندا در بسته‌بندی مناسب ساک دار عرضه می‌شود. الیاف به‌کاررفته در این تشک نیز از پشم‌شیشه درجه‌یک و مرغوب می‌باشد.

خرید عمده تشک مسافرتی پارچه اعلا از سازنده اصلی

تشک مسافرتی پارچه اعلا | خرید عمده تشک

خرید عمده تشک مسافرتی پارچه اعلا از سازنده اصلی به‌صورت حضوری و اینترنتی از طریق پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. این تشک‌ها دارای پارچه‌های مختلفی همچون ژاکارد، ستایش و فلامنت هستند. پاندا تشک‌های مسافرتی را به‌صورت عمده و با بهترین قیمت عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی اکاردئونی

سفارش دایرکت تشک مسافرتی اکاردئونی از کارخانه اصفهان

جنس تشک های مسافرتی با هم متفاوت است و می توان گفت بهترین جنس داخل …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده