کالای خواب پاندا
خانه / تشک عروسکی / تولید عمده ای تشک مسافرتی لبه‌دار خوب زیپدار و بدون زیپ | Panda Mattress

تولید عمده ای تشک مسافرتی لبه‌دار خوب زیپدار و بدون زیپ | Panda Mattress

تشک مسافرتی لبه‌دار خوب

تشک مسافرتی لبه‌دار خوب یکی از بهترین و مرغوب‌ترین تشک‌های موجود در بازار است که برای نوزادان و کودکان مورداستفاده قرار می‌گیرد. تشک‌های مسافرتی یکی از کالاهای خواب پرکاربرد هستند که در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. تشک مسافرتی نوزاد، تشک مسافرتی کودک، تشک مسافرتی یک‌نفره و تشک مسافرتی دونفره برخی از انواع مدل‌های این تشک هستند. جهت تولید تشک‌ها از پارچه‌های مختلفی مانند فلامنت، ستایش، پلی‌استر و… استفاده می‌شود. همچنین نوع الیاف به‌کاررفته در تولید تشک‌ها متفاوت است. ازاین‌رو می‌توان تشک‌های مسافرتی را با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلفی خریداری کرد. خرید این تشک‌ها به روش‌های حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر می‌باشد.

تشک مسافرتی لبه‌دار نوزاد

تشک مسافرتی لبه‌دار خوب | قیمت تشک مسافرتی لبه دار

تشک مسافرتی لبه‌دار نوزاد به‌عنوان تشک غلت گیر نیز شناخته‌شده است. این تشک‌ها بسیار مناسب بوده و از غلت زدن کودک در هنگام خواب جلوگیری می‌کنند. تشک‌های لبه‌دار در طرح‌ها و مدل‌های مختلف عروسکی تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای طرح‌های دخترانه و پسرانه هستند که می‌توان با توجه به جنسیت نوزاد یکی از آن‌ها را خریداری کرد. این تشک‌ها معمولاً به‌صورت دوتکه عرضه می‌شوند. بالش و تشک اجزاء تشکیل‌دهنده این کالا هستند. معمولاً بالش‌ها در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر تولید می‌شوند. همچنین اندازه تشک ۵۰ در ۸۵ سانتیمتر است.

برای تولید این تشک‌ها از الیاف و پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که پوست کودکان حساس است جهت تولید تشک مسافرتی لبه‌دار خوب از الیاف و پارچه ضد حساسیت استفاده می‌گردد. معمولاً روکش بالش این تشک‌ها از آن جدا می‌شود تا بتوان به‌راحتی آن را شستشو داد. وزن این تشک‌ها نیز متفاوت است. بیشتر تشک‌های لبه‌دار در وزن سبک و از الیاف پنبه و پارچه ضد حساسیت کتان تولید می‌شوند.

قیمت تشک مسافرتی لبه‌دار خوب

قیمت تشک مسافرتی لبه‌دار خوب

قیمت تشک مسافرتی لبه‌دار خوب با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد. نوع الیاف به‌کاررفته در تشک مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت آن می‌باشد. اگر در تولید تشک از الیاف مرغوب طبیعی و درجه‌یک استفاده‌شده باشد قیمت تشک نیز بیشتر خواهد بود. همچنین جنس پارچه و نوع دوخت تشک میز بر میزان قیمت این کالا مؤثر است. برای کاهش هزینه‌ها بهتر است تشک‌های لبه‌دار را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدی خریداری نمایید.

خرید عمده انواع تشک مسافرتی

خرید عمده انواع تشک مسافرتی

خرید عمده انواع تشک مسافرتی بزرگ‌سال و نوزاد از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا تولیدکننده انواع کالای خواب با مرغوب‌ترین الیاف و متریال‌ها می‌باشد. این مجموعه تشک‌های مسافرتی لبه‌دار را در طرح‌های دخترانه و پسرانه و به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تمامی محصولات پاندا با قیمت مناسب و به روش‌های حضوری و اینترنتی به فروش می‌رسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی تشک مسافرتی آکاردئونی

شرکت تولیدی تشک مسافرتی آکاردئونی لایه فشرده

الیاف به‌ کار رفته در تشک‌ های مسافرتی مختلف است. آکاردئون یکی از الیافی است …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده