کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / صادرات روبالشی شانل در مرجع فروش و تولید روبالشی

صادرات روبالشی شانل در مرجع فروش و تولید روبالشی

صادرات روبالشی شانل

صادرات روبالشی شانل یکی از شغل‌های پردرآمدی است که می‌توان با آن سود خوبی را کسب کرد. کالای خواب ایرانی ازجمله بهترین و باکیفیت‌ترین مدل‌ها در بازارهای خارجی محسوب می‌شود. ازاین‌رو تقاضا برای کالای خواب ایرانی در بازارهای خارجی نیز زیاد می‌باشد. روبالشی‌های ایرانی دارای استانداردهای لازم بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند. برای تولید این روبالشی‌ها از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. پارچه مخمل شانل ازجمله بهترین پارچه‌هایی است که جهت تولید روبالشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روبالشی‌های شانل دارای مدل‌های بسیار متنوع زیپ‌دار، لبه‌دار و پاکتی بوده و با قیمت خوبی عرضه می‌شوند.

تولیدکننده روبالشی مخمل

صادرات روبالشی شانل | تولیدی روبالشی

نساجی‌ها و کارخانه‌های تولیدی کالای خواب همیشه سعی بر این دارند که محصولی باکیفیت و به‌روز را تولید کنند؛ تا بتوانند در بازارهای رقابتی آن را عرضه نمایند. اگر مشتریان از کیفیت محصول راضی نباشند کم‌کم میزان تقاضا کالا کاهش می‌یابد. همچنین نمی‌توان محصول بی‌کیفیت را به بازارهای خارجی عرضه کرد. صادرات روبالشی شانل امروزه به‌طور گسترده‌ای انجام می‌گیرد. چراکه این نوع روبالشی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

پارچه مخمل یکی از پارچه‌های مرغوب است. کالاهای خوابی که با این پارچه تولید می‌شوند در بازار از فروش خوبی برخوردارند. تولیدکننده روبالشی مخمل از چندین نوع پارچه مخمل باضخامت‌ها و قیمت‌های متفاوت جهت تولید روبالشی استفاده می‌کند. به همین دلیل روبالشی‌های مخمل در مدل‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شوند. برخی از انواع مدل‌های روبالشی مخمل عبارت‌اند از:

صادرات روبالشی شانل

صادرات روبالشی شانل

روبالشی شانل یکی از انواع مدل‌های لوکس و زیبا است. این نوع روبالشی حالتی دولایه دارد و بسیار ضخیم می‌باشد. طرح روبالشی‌های شانل نیز متفاوت است. شانل قابی، شانل خورشیدی و شانل گلدونی برخی از طرح‌های پرفروش این محصول محسوب می‌شوند. صادرات روبالشی شانل به کشورهای متعددی انجام می‌گیرد. در این میان می‌توان به کشورهایی مانند عراق، پاکستان، افغانستان و ارمنستان اشاره کرد که استقبال خوبی از روبالشی شانل مخمل داشته‌اند. می‌توان روبالشی‌ها را با قیمت مناسب از تولیدکنندگان خریداری کرده و جهت صادرات مورداستفاده قرار داد.

مرجع فروش روبالشی

صادرات روبالشی شانل | خرید روبالشی

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرجع فروش روبالشی است.
این مجموعه مدل‌های مختلفی از روبالشی مخمل، تترون، کتان، ساتن، ابریشم، پنبه‌ای و… را به بازار عرضه می‌کند. روبالشی‌های پاندا دارای سایزبندی و رنگ‌بندی بوده و سلیقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرد. می‌توان انواع طرح‌های مدرن و سنتی را از این مجموعه خریداری کرد. تولیدات محصولات پاندا دارای دو مشخصه مهم تنوع و کیفیت بالا هستند. ازاین‌رو خرید مطمئنی را با این مجموعه تجربه خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روبالشی مخمل نقره کوب

تماس با مرجع خرید سفارش عمده روبالشی نقره کوب از تولیدی

روبالشی مخمل نقره کوب یک نمونه از بهترین انواع روبالشتی میباشد. این روبالشی ها در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده