کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / پتو مسافرتی ارزان عمده با کمترین قیمت در ایران | پتو مسافرتی کارتن ۵۰ تایی ۴۸۰ گرمی

پتو مسافرتی ارزان عمده با کمترین قیمت در ایران | پتو مسافرتی کارتن ۵۰ تایی ۴۸۰ گرمی

پتو مسافرتی ارزان عمده

پتو مسافرتی ارزان عمده از طریق مراکز مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. پتو مسافرتی یکی از انواع پتوها و کالای خواب است که در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار است. علت تقاضای خوب این کالا قیمت مناسب و کیفیت بالای پتوها می‌باشد. پتوهای مسافرتی دارای مدل‌های متنوعی هستند و از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. مشخصه مشترک این پتوها وزن و حجم کم می‌باشد. ازاین‌رو میزان قیمت این پتوها نیز کم بوده و از فروش خوبی برخوردارند. از برخی مدل‌های پتوی مسافرتی می‌تواند به‌عنوان روتختی نیز استفاده کرد. می‌تواند انواع مدل‌های این پتو را به‌صورت عمده و تکی از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

پتو مسافرتی یکی از انواع پتوها و کالای خواب است که در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار است.

انواع برندهای پتو ژله‌ای مسافرتی کارتن ۵۰ تایی

پتو مسافرتی ارزان عمده | انواع برند پتو مسافرتی

یکی از انواع مدل‌های پتوی مسافرتی که مورد استقبال مشتریان نیز قرارگرفته است؛ پتوی ژله‌ای می‌باشد. پتوهای ژله‌ای مسافرتی با کارتن ۵۰ تایی معمولاً از نخ پلی‌استر تولید می‌شوند. این پتوها بسیار نرم و لطیف بوده و از گرما دهی خوبی نیز برخوردارند. پتوهای ژله‌ای دارای مدل‌های ساده و طرح دار هستند. این پتوها از رنگ‌بندی کاملی برخوردارند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های پتو ژله‌ای عبارت‌اند از:

  • دارا بودن اندازه و ابعاد استاندارد یک‌نفره و دونفره

  • دارا بودن طرح‌های متنوع و جذاب

  • رنگ ثابت و عدم‌تغییر رنگ پتو پس از شستشو

  • کیفیت و ماندگاری بالا

  • تاروپود مستحکم و دوخت مناسب

انواع برندهای پتو ژله‌ای را می‌تواند از طریق مراکز فروش پتو مسافرتی ارزان عمده خریداری کرد. در ایران کارخانه‌ها و نساجی‌های متعددی درزمینهٔ تولید پتو ژله‌ای فعالیت دارند. پتو شادیلون، پتو نرمینه، پتو لاله مهرگان و… برخی از برندهای ایرانی تولید پتو محسوب می‌شوند. در این کارخانه‌ها تولید با مرغوب‌ترین الیاف و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها انجام می‌گیرد. ازاین‌رو پتوهای ژله‌ای ایرانی از کیفیت بالایی برخوردارند.

مشخصات پتو مسافرتی کیلویی با وزن ۴۸۰ گرمی

پتو مسافرتی ارزان عمده | مشخصات پتو مسافرتی کیلویی

پتو کیلویی یکی دیگر از انواع پتوهای مسافرتی است که دارای قیمت بسیار کمی است. این پتوها به علت مایید نشدن واحد فنی کارخانه به‌صورت کیلویی به فروش می‌رسند. مشخصات پتو مسافرتی کیلویی با وزن ۴۸۰ گرم کاملاً مشابه سایر پتوهای مسافرتی است. تنها تفاوت این پتوها ابعاد و اندازه آن‌ها می‌باشد. عرض پتوهای کیلویی معمولاً ۵ تا ۱۰ سانتیمتر کمتر از سایر پتوها می‌باشد. می‌تواند این پتو را به‌صورت عمده از طریق مراکز تولید و فروش پتو مسافرتی ارزان عمده خریداری کرد.

خرید پتو مسافرتی ارزان عمده کارتن ۵۰ تایی

پتو مسافرتی ارزان عمده | خرید پتو مسافرتی

خرید پتو مسافرتی ارزان عمده کارتن ۵۰ تایی از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع کالای خواب است. این مجموعه پتوهای مسافرتی را با بالاترین کیفیت و در برندهای مختلف عرضه می‌کند. خرید از پاندا خواب به روش‌های حضوری و اینترنتی فراهم‌شده است. خرید غیرحضوری به‌صرفه‌تر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی شادی

انواع محصولات در کارخانه تولید کننده پتو مسافرتی شادی

پتو مسافرتی شادی از انواع پتوهایی است، که بسیار نرم و سبک بوده و دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده