کالای خواب پاندا
خانه / تشک ابری / تشک مسافرتی خوب ارزان | صادرات تشک مسافرتی | تولید کالای خواب سفری

تشک مسافرتی خوب ارزان | صادرات تشک مسافرتی | تولید کالای خواب سفری

تشک مسافرتی خوب ارزان

تشک مسافرتی خوب ارزان توسط مراکز تولیدی و بازرگانی متعددی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. تشک مسافرتی یکی از انواع تشک‌های زمینی ارزان‌قیمت بازار است. این تشک دارای انواع و مدل‌های مختلفی است و در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود. تشک‌های مسافرتی برحسب نوع الیاف به‌کاررفته، نوع پارچه و اندازه باهم فرق دارند. ای تشک‌ها دارای مدل‌های متنوعی هستند. تشک مسافرتی لبه‌دار، تشک مسافرتی ساده، تشک مسافرتی زیپ‌دار برخی از مدل‌های این کالا محسوب می‌شوند. می‌توان تشک‌های مسافرتی را به‌صورت عمده از طریق نمایندگی‌های فروش خریداری کرد.

صادرات تشک مسافرتی پشم‌شیشه مرغوب

تشک مسافرتی خوب ارزان | صادرات تشک مسافرتی

تشک مسافرتی پشم‌شیشه، یکی از انواع تشک‌های مسافرتی که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. این تشک‌ها جزء پرفروش‌ترین تشک‌های مسافرتی محسوب می‌شوند. وزن و ضخامت تشک‌های مسافرتی پشم‌شیشه باهم فرق دارد. این تشک‌ها بیشتر در ضخامت ۵ و ۱۰ سانتیمتری تولید می‌شوند. تشک‌های پشم‌شیشه دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره است. این تشک‌ها معمولاً در بسته‌بندی ساک دار عرضه می‌شوند. نوع پارچه به‌کاررفته در تشک‌ها نیز متفاوت است. برای تولید این تشک‌ها می‌توان از پارچه‌ها مختلفی مانند پلی‌استر، فلامنت و ستایش استفاده کرد. برخی از تشک‌های پشم‌شیشه دارای لایه آکاردئون هستند. این لایه سبب حفاظت بیشتر از تشک شده و از تغییر شکل آن جلوگیری می‌کند.

صادرات تشک مسافرتی پشم‌شیشه مرغوب به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. می‌توان تشک مسافرتی خوب ارزان را از طریق تولیدی‌ها خریداری کرده و به کشورهای مجاور صادر کرد.

کالای خواب سفری ارزان

تشک مسافرتی خوب ارزان | کالای خواب سفری ارزان

ملزومات خواب در مسافرت از کارایی بسیار بالایی برخوردارند. برخی از انواع کالای خواب سفری ارزان عبارت‌اند از:

  • تشک مسافرتی: تشک‌های مسافرتی از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. تشک مسافرتی پشم‌شیشه، تشک مسافرتی نمدی و تشک مسافرتی ابری برخی از مدل‌های ارزان‌قیمت تشک مسافرتی محسوب می‌شوند.
  • بالش گردنی: بالش گردنی نیز یکی دیگر از کالاهای خواب سفری محسوب می‌شود که می‌توان از آن در ماشین و به هنگام مسافرت استفاده کرد. این بالش‌ها از الیاف مختلفی تولیدشده و دارای طرح‌های متنوعی هستند.
  • پتوی ژله‌ای: پتو ژله‌ای نیز یکی دیگر از کالاهای خواب مسافرتی است. این پتو در وزن سبک و حجم کم تولید می‌شود.

می‌توان تمامی این ملزومات خواب را از طریق تولیدی‌های تشک مسافرتی خوب ارزان خریداری کرد.

خرید تشک مسافرتی خوب ارزان

تشک مسافرتی خوب ارزان | خرید تشک مسافرتی

خرید تشک مسافرتی خوب ارزان از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا یکی از تولیدکنندگان تشک مسافرتی اعلا و مرغوب است. این مجموعه تشک‌ها را به‌صورت عمده و با طرح‌ها و مدل‌های متنوعی عرضه می‌کند. تشک‌های پاندا دارای بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی اکاردئونی

سفارش دایرکت تشک مسافرتی اکاردئونی از کارخانه اصفهان

جنس تشک های مسافرتی با هم متفاوت است و می توان گفت بهترین جنس داخل …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده