کالای خواب پاندا
خانه / پتو نرمینه / مرکز فروش پتو یک و ۲ نفره نرمینه طرح ساده | گلدار | NARMINEH

مرکز فروش پتو یک و ۲ نفره نرمینه طرح ساده | گلدار | NARMINEH

فروش پتو یک نفره نرمینه از طریق این مرکز، با طرح های ساده و گل دار و تک رنگ و … انجام می شود. دستیابی به قیمت های درب کارخانه، یکی از مزیت هایی است که می توانید از طریق ما، به آن دست یابید.

پتوهای طرح دار

یکی از تولیداتی که توسط شرکت پتو نرمینه به بازار عرضه می شود، اختصاص به پتوهای ساده آن داشته و دلیل اصلی فروش بالاتر پتوهای طرح ساده نرمینه، می تواند جذابیت بیشتر آن ها به نسبت دیگر پتوهای طرح دار باشد.

پتو رنگ ساده نرمینه

پتو رنگ ساده نرمینه بافت کاشان | NARMINEH

رنگ های ساده پتو نرمینه، یکی از تولیدات خوب این مجموعه پتو بافی می باشد که ما برای فروش عمده به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.

در پیشنهاد ما برای عرضه یک پتو، عوامل متعددی می تواند تاثیر گذار باشد که از جمله آن ها می توان به قیمت، کیفیت و همچنین خواسته مشتریان اشاره نمود.

پتو نرمینه گل برجسته ساده

پتو نرمینه گل برجسته ساده

در صورتی که به دنبال یک پتو با قیمت مناسب باشید، پتوهای گل برجسته ساده و تک رنگ نرمینه می تواند بهترین انتخاب شما محسوب شود اما آیا می توانید چگونه می توان برای خرید عمده این دسته از پتوها اقدام نمود؟

امروزه با قرار گیری مشتریان پتو نرمینه در نقاط مختلف کشور، نیازهای شما را با روش های بهتری رفع نموده ایم و آن هم مربوط به فروش اینترنتی است.

فروش پتو یک نفره نرمینه

فروش پتو یک نفره نرمینه قیمت مناسب

دستیابی به قیمت های مناسب می تواند نیاز اصلی مشتریان بسیاری به حساب آید و در حال حاضر، یکی از راهکارهای ما در رساندن شما به این قیمت های خوب و رقابتی، فروش اینترنتی پتو است.

می توانید از این سایت به عنوان یک مرجع خوب برای خرید انواع پتو نرمینه استفاده نمایید و آمادگی همکاری ما برای کلیه شهرها می باشد.

پتو مسافرتی نرمینه

صادرات پتو مسافرتی نرمینه

پتو مسافرتی نرمینه با توجه به این که تولید آن از بهترین الیاف و به همراه استانداردهای بهداشتی و … انجام می شود، محصول پیشنهادی ما در امر صادرات نیز می باشد.

تاجران این عرصه اقتصادی می توانند در صورت نیاز به خرید عمده انواع پتو نرمینه، ارتباط خود را با ما برقرار نمایند و اطلاع از لیست پتوهای موجود هم از همین راه، امکان پذیر خواهد بود.

آدرس کارخانه پتو نرمینه بافت کاشان

کارخانه پتو نرمینه بافت کاشان ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین کارخانه های تولید پتو ساده و گل برجسته در ایران محسوب می شود. از انواع تولیدات شرکت نرمینه بافت کاشان می توان موارد زیر را نام برد:

  • پتو ژله ای سروین یک نفره و دونفره  کارتن ۱۶ و ۲۴ تایی

  • پتو نسیم در طرح های ساده و گلدار  کارتن ۱۲ و ۱۴ تایی

  • پتو نگین در طرح های ساده و گلدار  کارتن ۱۰و ۱۲ تایی

  • پتو نرمین در طرح های ساده و گلدار  کارتن ۱۰ و ۸ تایی

آدرس کارخانه پتو نرمینه کاشان واقع در جاده کاشان می باشد و برای خرید مستقیم از این مجموعه می توانید از تماس با کارشناسان فروش اقدام نمایید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتو نرمینه گل برجسته تک رنگ

خرید عمده ۸ مدل اصلی پتو نرمینه گل برجسته تک رنگ و گلدار ۲۰۲۲

پتو نرمینه گل برجسته تک رنگ از محصولاتی است که اگر قصد خرید عمده آن …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده