کالای خواب پاندا
خانه / بالش الیاف مصنوعی / خرید عمده بالش الیاف میکروفایبر

خرید عمده بالش الیاف میکروفایبر

بالش الیاف میکروفایبر هم نمونه یکی از بالش های قابل استفاده برای هتل، بیمارستان، سازمان ها و همچنین پخش در بازار می باشد. تولید ظرفیت بالای انواع مدل بالش ها با سایز استاندارد ۷۰*۵۰ سانتیمتری سبب شده تا فرصتی برای عرضه مستقیم این مدل بالش ها در بازار را فراهم آوریم.

بالش الیاف

برای پر کردن بالش، از الیاف متعددی با وزن های گوناگون می توان استفاده نمود که از جمله آن ها می توان به بالش الیاف میکروفایبر اشاره نمود و برای تولید کردن این بالش ها، از پارچه های ساتن پنبه دوزی شده استفاده می شود که هم ظاهر زیباتری ایجاد می نماید و هم اینکه به طول عمر بیشتر، کمک می نماید.

تولیدی بالش الیافی

تولیدی بالش الیافی

شرکت اصفهان به عنوان یک پایگاه اصلی برای فعالیت تولیدی بالش الیافی می باشد که در این میان، با توجه به نوع الیاف مصرفی، می تواند قیمت های متفاوتی هم به مشتریان خود ارائه نماید.

به طور مثال، قیمت بالش پر با قیمت بالش پنبه ای و بالش الیافی و … متفاوت بوده و به منظور دریافت قیمت تمامی این محصولات، می توانید با ما در تماس باشید.

عمده فروشی انواع بالش

عمده فروشی انواع بالش

می کوشیم تا فرصتی فراهم آوریم تا با عمده فروشی انواع بالش های خوب و باکیفیت اصفهان، بتوانیم با شرایط خوبی به تامین خواسته ها و سفارشات مشتریان خود بپردازیم.

بالش های میکروفایبر دارای مزیت های زیادی از جمله انعطاف پذیری بالا، وزن سبک، راحتی زیاد و … برخوردار هستند و در نتیجه، با اطمینان می توانید به خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

صادرات بالش به عراق

صادرات بالش به عراق

اگر بخواهیم یک فعالیت اقتصادی پرسود در عرصه بالش را به انجام رسانیم، بدون شک، صادرات بالش می تواند یکی از اصلی ترین آن ها و پربازده ترین آن ها به حساب آید.

اگر بخواهید شما هم از موقعیت صادراتی برای ارسال بالش به کشورهای خارجی نظیر عراق، بهره مند شوید، نیاز به تامین بار بالش با قیمت های مناسب خواهید داشت و این امر از طریق مجموعه پاندا خواب برای شما امکان پذیر شده است.

بالش الیاف میکروفایبر

خرید عمده بالش الیاف میکروفایبر

بالش الیاف میکروفایبر در وزن استاندارد ۱۱۰۰ گرم و با ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر تولید می شود و جنس پارچه ساتن مورد استفاده در تولید این محصول، عاملی برای افزایش سطح کیفیت شده است.

انعطاف پذیری خوب و بالای این مدل بالش ها هم عاملی برای افزایش طول عمر شده است و در نتیجه می توانید با اطمینان کامل، شروع همکاری های خود را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

بالش الیاف مصنوعی

قیمت انواع بالش الیاف مصنوعی | بالش پارچه اعلا | فروش عمده بالش از تولیدی

بالش الیاف مصنوعی هم از انواع محصولات این سایت می باشد که برای اطلاع از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده