کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی 6 متری / روفرشی ۶ متری یزد طرح ابریشم کد ۰۲ تا ۰۶

روفرشی ۶ متری یزد طرح ابریشم کد ۰۲ تا ۰۶

روفرشی 6 متری یزد

روفرشی ۶ متری یزد کد ۰۲ تا ۰۶ دارای طرح‌های سنتی و مدرن است که با مناسب‌ترین قیمت در بازار عرضه می‌شود. روفرشی‌ها در اندازه‌های مختلفی توسط نساجی‌ها تولید می‌شوند. روفرشی ۳ متری، روفرشی ۶ متری، روفرشی ۹ متری و روفرشی ۱۲ متری برخی از انواع روفرشی‌های موجود در بازار هستند. روفرشی‌های ۶ متری به علت دارا بودن اندازه مناسب در بازار از فروش بالایی برخوردارند. این روفرشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی بوده و در جنس‌های متنوعی عرضه می‌شوند. شهر یزد یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع مدل‌های روفرشی است. می‌توان روفرشی‌های ۶ متری را در جنس‌های مختلف از این تولیدی‌ها خریداری کرد. خرید عمده و مستقیم از تولیدی موجب کم شدن هزینه نهایی می‌گردد.

روفرشی طرح ابریشم یزد | Yazd silk design carpet

روفرشی 6 متری یزد | روفرشی طرح ابریشم

روفرشی طرح ابریشم یزد یکی از مدل‌های پرفروش و زیبای بازار محسوب می‌شود. این روفرشی کاملاً مشابه روفرشی‌های ابریشمی است. ازآنجایی‌که که قیمت نخ ابریشم بالا است. روفرشی‌های طرح ابریشم می‌توانند جایگزین مناسبی باشند. این روفرشی‌ها دارای سطحی لطیف بوده و از ضخامت کمی برخوردارند. روفرشی‌های طرح ابریشم دارای دو مدل ساده و دور کش‌دار می‌باشند. مدل‌های دور کش‌دار آن دارای تقاضای بالایی هستند. دورتادور این روفرشی با کش دوخته‌شده است. این کش‌ها به زیر فرش متصل می‌شوند و از جمع شدن روفرشی جلوگیری می‌کند. روفرشی‌های دور کش‌دار باعث می‌شوند که فرش‌ها همیشه ظاهری مرتب و آراسته داشته باشند.

روفرشی ۶ متری یزد طرح ابریشم دارای ماندگاری بالایی است. این روفرشی‌ها دارای تاروپود مقاومی بوده و در برابر پا خوردگی و شستشو مقاوم هستند. رنگ این روفرشی‌ها ثابت بوده و دچار پرز ریزی نیز نمی‌شود. این روفرشی برای فرش‌های ۶ متری انتخاب مناسبی می‌باشد.

روفرشی ۹ متری زرکدار یزد در کدهای متنوع

روفرشی 6 متری یزد | روفرشی 9 متری زرکدار

روفرشی زرکدار یکی دیگر از مدل‌های زیبای روفرشی است که توسط تولیدی‌ها در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود. روفرشی ۹ متری زرکدار یزد در کدهای متنوع از ضخامت خوبی برخوردار بوده و مناسب فرش‌های ۹ متری می‌باشد. این روفرشی از نخ زرک و لمه و ترکیب مخمل تشکیل‌شده است. نخ زرک نوعی نخ براق است که موجب جلوه بیشتر روفرشی می‌شود. این نوع روفرشی بدون پرز بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار است. روفرشی‌های زرکدار نیز در طرح‌های مدرن و سنتی تولید می‌شوند.

خرید روفرشی ۶ متری یزد با بهترین قیمت

روفرشی 6 متری یزد | خرید روفرشی

خرید روفرشی ۶ متری یزد با بهترین قیمت از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد.
پاندا یکی از بهترین تولیدکنندگان کالای خواب و روفرشی می‌باشد. روفرشی‌های پاندا دارای مدل‌های مختلف همچون روفرشی ابریشمی، روفرشی مخمل، روفرشی زرکدار و… هستند. این روفرشی‌ها در مدل‌های ساده و کش‌دار عرضه می‌شوند. خرید از پاندا به روش‌های حضوری و اینترنتی و به‌صورت عمده امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت روفرشی کشدار مخمل شانل

تولید، فروش و قیمت روفرشی کشدار مخمل شانل به صورت حجمی

مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا مدل‌های مختلف روفرشی از جمله روفرشی کشدار مخمل شانل را …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده