کالای خواب پاندا
خانه / روتختی فانتزی / مرکز پخش روتختی فانتزی در ایران

مرکز پخش روتختی فانتزی در ایران

اولین چیزی که باعث زیبایی و جلوه ی اتاق خواب می شود استفاده از روتختی است. رو تختی ها در طرح ها و رنگ های بسیار مختلفی تولید شده و مشتریان می توانند آن ها را بر حسب سلیقه ی خود خریداری کنند. استفاده از روتختی فانتزی جلوه ی ویژه ای به اتاق خواب می بخشد. مرکز پخش روتختی فانتزی در ایران

دسته بندی روتختی فانتزی از لحاظ مدل

دسته بندی روتختی فانتزی از لحاظ مدلروتختی ها در انواع بسیار مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند. جنس رو تختی ها معمولا از پارچه های نرم و لطیفی است که استفاده از  آن ها بسیار لذت بخش است. طرح های مختلفی که در روتختی ها مشاهده می شود هر کدام، برای فضای برخی اتاق ها مناسب هستند.

برخی روتختی ها دارای طرح های بسیار شلوغ و رنگ های گرم هستند و استفاده از آن ها بیشتر برای اتاق هایی مناسب است که فضای بزرگی داشته و محیط آزاد آن ها زیاد است. استفاده از روتختی هایی که طرح شلوغ دارند به زیبایی اتاق های بزرگ می افزاید. 

برخی روتختی ها دارای طرح و نقش کمتر و رنگ های سرد است و استفاده از آن ها در اتاق های کوچک که معمولا وسیله های زیادی نیز در آن جا قرار دارد مناسب است. استفاده از روتختی با طرح های کم در این اتاق ها حس آرامش و نظم در محیط را ایجاد می کند. 

معمولا هم رنگ بودن پرده های اتاق با روتختی باعث زیبا شدن اتاق خواب و ایجاد نمایی دل نشین می شود. 

جنس روتختی ها با هم متفاوت است و قیمت این محصول نیز با توجه به کیفیت و جنس پارچه و اندازه ابعادی که دارد تنظیم می شود. 

فاکتور های تعیین کننده قیمت روتختی فانتزی

فاکتور های تعیین کننده قیمت روتختی فانتزیقیمت روتختی فانتزی به موارد زیادی وابسته است. اولین و مهم ترین مورد در تعین قیمت این محصول جنس پارچه است. روتختی های مخمل یا کتان نسبت به پارچه های نخی دارای قیمت بالا تری هستند. 

رو تختی ها در ابعاد مختلفی برای تخت های یک و دو نفره طراحی می شوند و همان طور که می دانید چون در رو تختی های دو نفره از پارچه بیشتری استفاده شده قیمت محصول نیز بالا تر است. 

برخی رو تختی ها دارای طرح ها و گل دوزی های برجسته ای هستند که معمولا گل دوزی آن ها به صورت دستی انجام شده است. قیمت این رو تختی ها نسبتا بالا تر بوده و ارزش بیشتری دارند. 

به طور کلی مشتریان در هنگام خرید باید توجه داشته باشند که روتختی مورد نظر خود را با کیفیت مناسبی خریداری کنند که بعد از ندتی استفاده پارچه آن آسیبی ندیده و از بین نرود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم از عمده فروشان روتختی بی واسطه

خرید مستقیم  از عمده فروشان روتختی به صورت بی واسطه قطعا یکی از بهترین روش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده