کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / مرکز فروش بهترین تشک پنبه‌ای سنگین ۶ کیلویی در تهران

مرکز فروش بهترین تشک پنبه‌ای سنگین ۶ کیلویی در تهران

تشک و پتو گلبافت یکی از کالاهای خواب است که دارای انواع متنوعی است و تولیدکنندگان سلیقه تمام مشتریان را در نظر دارند. تشک‌ها به دو دسته تشک خوشخواب و تشک زمینی تقسیم می‌شوند. تشک زمینی بانام‌های دیگری همچون تشک مسافرتی و تشک مهمان نیز شناخته‌شده است. الیاف به‌کاررفته در این تشک‌ها متفاوت است. امروزه در تولید تشک‌ها از الیاف سبک استفاده می‌شود و کمتر از الیافی طبیعی استفاده می‌شود. تشک پنبه‌ای یکی از تشک‌هایی است که از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرار می‌گیرد. علت استقبال از این تشک‌ها کیفیت بالای آن‌ها می‌باشد. در مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران این تشک‌ها به‌صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسند.

مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران

انواع تشک پنبه‌ای

انواع تشک پنبه‌ای

پتو پنبه ای دارای دو نوع تشک خوشخواب و تشک زمینی هستند. همچنین برحسب روش تولید این تشک‌ها به دو نوع دست‌دوز و صنعتی تقسیم می‌شوند. تشک‌های دست‌دوز معمولاً توسط کارگاه‌ها تولیدشده و برای خوابیدن روی زمین مناسب هستند. تشک‌های خوشخواب پنبه‌ای از نوع صنعتی هستند و معمولاً در کارخانه‌ها تولید می‌شوند. همچنین وزن تشک‌ها نیز باهم متفاوت است. برخی تشک‌ها دارای وزن و ضخامت بیشتری هستند. تشک‌های پنبه‌ای دارای ابعاد مختلف هستند. تشک نوزادی دارای عرض ۷۰ و طول ۱۱۰ سانتیمتر می‌باشد. تشک یک‌نفره در دو سایز ۱۰۰ در ۱۱۰ و ۱۰۰ در ۱۹۰ سانتیمتر تولید می‌شود که باید با توجه به جثه افراد آن را انتخاب کرد. تشک دونفره پنبه‌ای نیز در ابعاد ۱۲۰ در ۲۰۰ تولید می‌شود. می‌توان انواع تشک پنبه‌ای را از مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران به‌صورت عمده برای فروشگاه خریداری کرد.

مزایای استفاده از تشک پنبه‌ای

مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران

 

سؤال مهمی که ذهن بیشتر افراد را به خود مشغول کرده است؛ این است که چه نوع تشکی مناسب‌تر است؟ در تولید تشک‌ها از الیاف مختلفی مانند ابر، پشم‌شیشه و پنبه استفاده می‌شود. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از تشک‌های پنبه‌ای و پتو خزدار استفاده کنید. این تشک‌ها بسیار راحت می‌باشد. از دیگر مزایای استفاده از تشک پنبه‌ای جلوگیری از کمردرد و آسیب به ستون فقرات می‌باشد. ازآنجایی‌که پنبه الیافی طبیعی است این تشک‌ها هیچ حساسیتی برای افراد ایجاد نمی‌کنند و به‌عنوان تشک‌های طبی نیز شناخته‌شده‌اند. در مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران این تشک‌ها با ابعاد مختلف ارائه می‌شوند.

مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران

مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز فروش تشک پنبه‌ای در تهران می‌باشد. تشک‌های پاندا در نوع سنتی و لبه‌دار برای استفاده بر روی تخت تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای ابعاد مختلفی هستند و در تولید آن‌ها از پنبه و پارچه مرغوب استفاده‌شده است. جهت خرید عمده  پتو بافتنی با واحد فروش تماس برقرار نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تولید تشک مسافرتی

*@ خرید از مرکز تولید تشک مسافرتی کارخانه اصفهان **

تولید تشک مسافرتی توسط کارخانه‌ها و کارگاه‌های مختلفی انجام می‌گیرد. تشک مسافرتی نوعی تشک جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده